Вітаємо зі святом Першого Дзвоника – 2014!

Україна переживає важкі часи: триває боротьба за збереження соборності, подальший розвиток і самоствердження. Тисячі людей заради Незалежності рідної землі ризикують собою, мільйони мріють про сильну і справедливу державу, про щасливе майбутнє дітей.
Діти мають учитися. Мають навчитися відрізняти правду від брехні, чесність від лицемірства. Мають схилятися перед героїзмом і зневажати зрадництво. Знати, що є підступність, але вірити в справедливість. Мають розуміти, що найдорожчі для кожної людини – Мати і Батьківщина.
Зі святом Першого Дзвоника, діти України! З чудовим шкільним святом, дорогі вчителі! Миру нам усім, єдності, взаєморозуміння, душевної рівноваги, спокою! Буде мир – буде щастя. Нашим дітям і всім нам.
О.Дудар., Г.Лінчевська. Орієнтовний сценарій свята Першого дзвоника в День знань
В одній столичній школі, учні знайшли спосіб допомогти бійцям АТО
Столична влада розробляє заходи для оптимізації роботи навчальних закладів в осінньо-зимовий період